FK Náchod spolek

26. kolo, Ne 19.05 10:15

FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..4
FK Náchod spolek2

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U19

25. kolo, Ne 12.05 10:15

FK Dukla Praha B2
FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..3

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U19

29. kolo, St 08.05 10:00

FK Čáslav0
FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..7

CU Bohemians Praha

24. kolo, Ne 05.05 10:15

FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..3
CU Bohemians Praha5

FK Ústí nad Labem

30. kolo, St 01.05 10:15

FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..3
FK Ústí nad Labem1

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U19

23. kolo, Ne 28.04 10:15

MFK Chrudim3
FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..0

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U19

21. kolo, So 13.04 10:30

FK Teplice11
FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..1

FC Slovan Liberec

20. kolo, Ne 07.04 10:15

FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..0
FC Slovan Liberec7

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U19

19. kolo, Ne 31.03 10:00

FK Admira Praha6
FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..0

FC Hradec Králové B

18. kolo, Ne 24.03 10:15

FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..1
FC Hradec Králové B2

AC Sparta Praha B

28. kolo, Ne 02.06 10:15

FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..
AC Sparta Praha B

FC Olympia HK U-11

TRÉNINKY DUBEN - ČERVEN 2019:

FC Olympia (travnaté plochy): pondělí 17:00-18:30, středa 17:00-18:30, pátek 16:00-17:30
 


ZÁPASY:

8. kolo KP - sobota 1. 6. 2019 od 10:00 hod.
Místo: TJ Loko Borohrádek (Čechova 24, Borohrádek)
Soupeři: Nový HK / Černilov, Týniště / Borohrádek
Sraz: 9:15 hod. v Borohrádku; předpokládaný konec: 12:00 hod.
NOMINACE: bude oznámena po předzápasovém tréninku


Krajský přebor U-11:
JARO 2019 – SKUPINA „G“

- FC Olympia HK / Stěžery
- SK Týniště nad Orlicí / TJ Loko Borohrádek
- FC Slavia HK
- FC Nový HK / FK Černilov
- FK Jaroměř

1. kolo: neděle 7.4. od 9:00, Stěžery; soupeř: Týniště / Borohrádek (dvojzápas)
2. kolo: sobota 13.4. od 9:00, Týniště; soupeři: Týniště / Borohrádek, Jaroměř
3. kolo: neděle 21.4. od 9:00, Jaroměř; soupeř: Jaroměř (dvojzápas)
4. kolo: neděle 5.5. od 9:00, Nový HK; soupeři: Nový HK / Černilov, Jaroměř
5. kolo: sobota 11.5. od 9:00, Stěžery; soupeři: Týniště / Borohrádek, Slavia HK
6. kolo: sobota 18.5. od 9:00, Slavia HK; soupeř: Slavia HK (dvojzápas)
7. kolo: sobota 25.5. od 9:00, Olympia; soupeři: Slavia HK, Jaroměř
8. kolo: sobota 1.6. od 10:00, Borohrádek; soupeři: Týniště / Borohrádek, Nový HK / Černilov
9. kolo: sobota 8.6. od 9:00, Nový HK; soupeř: Nový HK / Černilov (dvojzápas)
10. kolo: sobota 15.6. od 9:00, Olympia; soupeři: Slavia HK, Nový HK / Černilov

Pozn.: časy začátků našich venkovních utkání ještě mohou být v některých případech posunuty na 10:00.

 

 

Další informace:

Sportovní prohlídka
Každý hráč je na začátku nové sezóny povinen zabezpečit si lékařskou prohlídku, resp. zprávu o své zdravotní způsobilosti k hraní fotbalu. U hráčů mladších 18 let má tuto povinnost jejich zákonný zástupce.
Cena 500 Kč (proplácí většina pojišťoven), s sebou: očkovací průkaz, průkaz ZP, tenisky, kraťasy, ručník, pití.
MUDr. Oldřich Jindra, tělovýchovný lékař, SNP 636, HK 3, tel.: 495 542 714
Kopii lékařské zprávy odevzdat trenérovi.

 

Realizační tým

Igor ROČÍN
Igor ROČÍN

Pozice: hlavní trenér

Telefon: 608 828 608

Email: igor.rocin@atlas.cz

Ivo ŘÍHA
Ivo ŘÍHA

Pozice: asistent trenéra

Telefon: 774 851 631

Email: ivo.riha@seznam.cz

Ondřej KRAJÁK
Ondřej KRAJÁK

Pozice: patron týmu

Obránci

David Pospíchal
David Pospíchal

číslo dresu: 4

Václav Stein
Václav Stein

číslo dresu: 6

Adam Říha
Adam Říha

číslo dresu: 8

Marián Lhoták
Marián Lhoták

číslo dresu: 12

Šimon Suchánek
Šimon Suchánek

číslo dresu: 14

Pavlína Ježková
Pavlína Ježková

číslo dresu: 15

Útočníci

Erik Pech
Erik Pech

číslo dresu: 3

Štěpán Douda
Štěpán Douda

číslo dresu: 5

Veronika Havlíčková
Veronika Havlíčková

číslo dresu: 7

Robin Charous
Robin Charous

číslo dresu: 11

Adam Kadeřávek
Adam Kadeřávek

číslo dresu: 16

Pavel Martinec
Pavel Martinec

číslo dresu: 19

Adam Karel
Adam Karel

číslo dresu: 22

Samuel Darmovzal
Samuel Darmovzal

číslo dresu: 23

Matouš Kuča
Matouš Kuča

číslo dresu: 24

Tomáš Bednář
Tomáš Bednář

číslo dresu: 25

Brankáři

Matyáš Kadlec
Matyáš Kadlec

číslo dresu: 2

Události

27.05.2019 17:00
Trénink 17:00 - 18:30 (Olympia)
29.05.2019 17:00
Trénink 17:00 - 18:30 (Olympia)
31.05.2019 16:00
Trénink 16:00 - 17:30 (Olympia)
01.06.2019 10:00
MU (Borohrádek)

Tabulka

1. FK Teplice 27 120:15 76
2. FC Slovan Liberec 27 123:18 73
3. FK Jablonec 28 87:33 61
4. CU Bohemians Praha 27 116:50 59
5. FK Ústí nad Labem 27 72:46 49
6. AC Sparta Praha B 27 70:28 48
7. FK Admira Praha 27 66:48 43
8. FC Hradec Králové B 27 50:40 40
9. FK Dukla Praha B 27 64:65 37
10. FK Pardubice B 27 34:58 36
11. FK Neratovice -.. 28 45:80 32
12. FK Mladá Boleslav B 27 49:71 28
13. FC OLYMPIA HRADEC.. 28 48:118 23
14. MFK Chrudim 27 37:77 21
15. FK Náchod spolek 27 21:143 15
16. FK Čáslav 28 21:133 13

Kompletní tabulka

sqd

Nejbližší narozeniny

28.05.2019 David Knespl (20)
31.05.2019 David Pospíchal (11)
31.05.2019 Daniel Smrček (9)
07.06.2019 Patrik Magušin (18)
08.06.2019 Vojtěch ŠTEPÁN (34)

Střelci týmu

17 gólů

Jakub Slavík

Najdete nás na Facebooku

Mironet HOLD s.r.o. SportFotbal Lékárna WPK TROFEO s.r.o. Frma Colas Město HK Královéhradecký kraj Fortuna

Počet návštěv: 376124
Posledních 30 dnů: 2315 | Posledních 7 dnů: 557 | Poslední den: 53

© 2019 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne