FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U19

17. kolo, Ne 17.03 10:15

FK Pardubice B2
FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..1

FK Neratovice - Byškovice

16. kolo, Ne 10.03 12:15

FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..4
FK Neratovice - Byškov..1

FK Mladá Boleslav B

22. kolo, Ne 03.03 12:15

FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..0
FK Mladá Boleslav B5

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U19

15. kolo, Ne 18.11 11:00

FK Ústí nad Labem6
FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..3

FK Čáslav

14. kolo, Ne 11.11 09:00

FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..4
FK Čáslav3

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U19

13. kolo, Ne 04.11 12:15

AC Sparta Praha B9
FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..0

FK Jablonec

12. kolo, Ne 28.10 10:00

FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..1
FK Jablonec5

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U19

11. kolo, Ne 21.10 10:00

FK Náchod spolek4
FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..3

FK Dukla Praha B

10. kolo, Ne 14.10 10:00

FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..3
FK Dukla Praha B2

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U19

9. kolo, Ne 07.10 10:00

CU Bohemians Praha6
FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..1

FC Hradec Králové B

18. kolo, Dnes 10:15

FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..
FC Hradec Králové B

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U19

19. kolo, Ne 31.03 10:00

FK Admira Praha
FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..

FC Slovan Liberec

20. kolo, Ne 07.04 10:15

FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..
FC Slovan Liberec

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U19

21. kolo, So 13.04 10:30

FK Teplice
FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U19

23. kolo, Ne 28.04 10:15

MFK Chrudim
FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..

FK Ústí nad Labem

30. kolo, St 01.05 10:15

FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..
FK Ústí nad Labem

CU Bohemians Praha

24. kolo, Ne 05.05 10:15

FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..
CU Bohemians Praha

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U19

29. kolo, St 08.05 10:00

FK Čáslav
FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U19

25. kolo, Ne 12.05 10:15

FK Dukla Praha B
FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..

FK Náchod spolek

26. kolo, Ne 19.05 10:15

FC OLYMPIA HRADEC KRÁL..
FK Náchod spolek

FC Olympia HK U-13

TRÉNINKY:

 

PONDĚLKY: 17:00-18:00h - UMT FC Olympia
ČTVRTKY:    16:30-17:30h - UMT FC Olympia

 

pořadatel

termín

účastníci

   

1. kolo

06.04. - 07.04.

1

2

3

Chudonice, UMT

SO 06.04., 09,00

Oly-Krat

ML/Slavia

Chlumec/RMSK

2. kolo

13.04. - 14.04.

1

2

3

HK - Kukleny

SO 13.04., 09,00

Oly-Krat

Kost/Čast

Třebechovice

3. kolo

20.04. - 21.04.

1

2

3

Týniště nad Orlicí

SO 20.04., 09,00

Oly-Krat

Týniště

Nové Město

4. kolo

04.05. - 05.05.

1

2

3

Vamberk

SO 04.05., 09,00

Oly-Krat

Vam/Rok

Třebeš II.

5. kolo

11.05. - 12.05.

1

2

3

Slavia HK

NE 12.05., 09,00

Oly-Krat

ML/Slavia

Chlumec/RMSK

6. kolo

18.05. - 19.05.

1

2

3

HK - Kukleny

SO 18.05., 09,00 

Oly-Krat

Kost/Čast

Třebechovice

7. kolo

25.05. - 26.05.

1

2

3

Nové Město, tráva

SO 25.05., 10,00

Oly-Krat

Týniště

Nové Město

8. kolo

01.06. - 02.06.

1

2

3

Vamberk

SO 01.06., 09,00

Oly-Krat

Vam/Rok

Třebeš II.

9. kolo

08.06. - 09.06.

1

2

3

HK - Kukleny

SO 08.06., 09,00

Oly-Krat

ML/Slavia

Chlumec/RMSK

10. kolo

15.06. - 16.06.

1

2

3

Týniště nad Orlicí

NE 16.06., 09,00

Oly-Krat

Týniště

Nové Město

Realizační tým

Petr Hrabík
Petr Hrabík

Pozice: hlavní trenér

Telefon: 602448836

Email: hrabikp@seznam.cz

Petr Hrabík ml.
Petr Hrabík ml.

Pozice: asistent

Vojtěch ŠTEPÁN
Vojtěch ŠTEPÁN

Pozice: Patron týmu

Obránci

Petr Špaček
Petr Špaček

číslo dresu: 3

0 0 0 0
David Novotný
David Novotný

číslo dresu: 5

0 0 0 0
Jan Smetana
Jan Smetana

číslo dresu: 10

0 0 0 0

Záložníci

Vojtěch Netík
Vojtěch Netík

číslo dresu: 6

0 0 0 0
Marek Lokvenc
Marek Lokvenc

číslo dresu: 7

0 0 0 0

Útočníci

Oliver Pech
Oliver Pech
0 0 0 0
Lukáš Hrabík
Lukáš Hrabík

číslo dresu: 11

0 0 0 0

Brankáři

Bilgun Suvdaa
Bilgun Suvdaa

číslo dresu: 25

0 0 0 0

Události

24.03.2019 10:30
PU Dohalice - sraz tam v 10:00h - nominováni jsou všichni
28.03.2019 16:15
PU Černilov (místo tréninku) - sraz tam v 15:45h - nominováni jsou všichni

Tabulka

1. FK Teplice 18 86:9 52
2. FC Slovan Liberec 18 84:13 49
3. CU Bohemians Praha 18 77:32 41
4. FK Jablonec 18 53:18 40
5. FK Ústí nad Labem 18 57:18 39
6. FC Hradec Králové B 18 39:24 29
7. AC Sparta Praha B 18 53:21 28
8. FK Admira Praha 18 31:36 25
9. FK Dukla Praha B 18 37:47 25
10. FK Pardubice B 18 21:40 22
11. FK Neratovice -.. 18 23:46 20
12. FK Mladá Boleslav B 18 28:51 17
13. MFK Chrudim 18 25:57 13
14. FC OLYMPIA HRADEC.. 18 26:79 11
15. FK Náchod spolek 18 14:91 11
16. FK Čáslav 18 14:86 10

Kompletní tabulka

sqd

Nejbližší narozeniny

24.03.2019 Šimon Suchánek (11)
27.03.2019 František Rejl (17)
29.03.2019 Adam Horáček (1)
29.03.2019 Lukáš Hrabík (1)
02.04.2019 Michal Holík (20)

Střelci týmu

9 gólů

Daniel Krotil

Najdete nás na Facebooku

Mironet HOLD s.r.o. SportFotbal Lékárna WPK TROFEO s.r.o. Frma Colas Město HK Královéhradecký kraj Fortuna

Počet návštěv: 371119
Posledních 30 dnů: 2711 | Posledních 7 dnů: 661 | Poslední den: 66

© 2019 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne