FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu

Stoprocentní Olympia zvládla další pohárový mač!

Sobotní horké odpolední počasí přineslo pro fotbalisty hradecké Olympie další utkání v rámci AGRO CS Poháru KFS. Tentokrát na domácím hřišti přivítali tým z Roudnice. Ani tady ale Šavle neměly sebemenší problém a opět odešly jako vítězové.

Nebylo to úplně fotbalové počasí, teploměr atakoval třicet stupňů, ale po tak dlouhé přestávce, kterou za sebou především amatérské fotbalové celky mají, to zase tak nepříjemné nebylo. A pro Šavle rozhodně nebyl nepříjemný ani první poločas. Po čtvrt hodině se dostaly do vedení díky brance Rajnocha, a když zanedlouho přidal další také Slavík, jenž se prosadil i na začátku druhého poločasu, bylo prakticky rozhodnuto. Trenér kuklenských fotbalistů opět výrazně protočil hráče v sestavě, a to se projevilo hlavně ve druhé půli. I díky dalším dvěma brankám Kocourka, jenž navázal na svoje čtyři trefy z nedávného mače proti hradecké Slavii, se i nyní Olympia radovala z dalšího vysokého vítězství. Tentokrát Roudnici porazila 6:2!

FC OLYMPIA Hradec Králové 1901 - SK Roudnice 6:2 (2:0)

STŘELCI: 14. Rajnoch , 25. Slavík, 48. Slavík, 56. Kocourek, 64. Krotil, 79. Kocourek - 52. Kučera, 89. Kučera