FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

Čekání je u konce! Šavle po velké pauze začaly výsledkově dobře

Čekání je u konce! Šavle po velké pauze začaly výsledkově dobře

Při posledním květnovém pátku skončilo dlouhé fotbalové čekání, momentální rozvolněná vládní opatření už povolují sehrát také fotbalový zápas v amatérské sféře. Jenomže soutěže jsou zrušeny, a tak přichází na řadu opět pohár v rámci kraje.


AGRO CS Pohár KFS ve svém prvním kole proti sobě svedl také hradeckou Olympii a celek z Nového Hradce Králové. Šavle měly k dispozici hned několik hráčů z lavičky, a to se projevilo. Jelikož se zápas lámal hlavně ve druhém poločase, kdy se kuklenští fotbalisté prosadili hned třikrát a celkově pak zvítězili 4:0.

„V prvním utkání v roce 2021 jsme porazili suveréna odehrané části 1.B třídy. První poločas s námi dokázal držet Nový Hradec relativně krok, a to především kvůli naší pomalé kombinaci a malému počtu hráčů v náběhu. Vzhledem k velkému množství kluků na naší lavičce jsme do druhého poločasu poslali v podstatě zcela odlišnou 11 a ta si se soupeřem dokázala poradit znatelně lépe. Určitě k tomu pomohl i užší kádr soupeře, kterému začaly výrazně docházet síly. Opět se ale ukazuje, že pokud budeme předržovat míč a chtít hrát vše do nohy, určitě nás to nedovedete k úspěchu,“ říkal k prvnímu zápasu po extra dlouhé pauze trenér Olympie Jiří Suchomel.

Další zápas čeká na fotbalisty z Kuklen příští sobotu, kdy v rámci druhého pohárového kola budou cestovat přes město na nedalekou půdu hradecké Slavie.


Sestava Olympie:

Lindr (46.Holeček) - Studýnka (46. Přibyl), Mates (67. Novotný), Plašil (46. Kváš)- Janoušek (46.Štěpánek), Novotný (46. Málek)- Rybczuk (46. Pohořálek), Rajnoch (46. Votrubec), Hlušička (46. Krotil) - Šťastný (46. Kocourek), Slavík (67. Hlušička)

Branky: 2x Slavík, Kocourek, Štěpánek

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Instagramu

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK bahis siteleri

Počet návštěv: 414074
Posledních 30 dnů: 424 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 22

© 2022 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne