FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

Šavle se opět probouzí, v neděli se chystají na druhý přípravný zápas

Šavle se opět probouzí, v neděli se chystají na druhý přípravný zápas

Rok 2020 má před sebou posledních pár dní, po mnoha stránkách byl však pro celý svět velkou komplikací. Jinak tomu nebylo ani v Česku, kdy se kvůli koronaviru zastavila také ta aktuálně rozehraná sezona VOTROK Krajského přeboru mužů. V posledních dvou týdnech už však protiepidemická opatření povolila alespoň přípravná utkání a i Olympia toho využila.
O prvním prosincovém víkendu se Šavle na umělém povrchu v Orlické kotlině střetly s divizním Vysokým Mýtem. Oba týmy několik týdnu nenastoupily do zápasu, což ale úplně nebylo znát. Na obě strany se hrál totiž hodně ofenzivní fotbal, přičemž prvotní větší chuť byla vidět na straně Hradeckých, kteří se dostali do vedení 2:0. Po poločase ale soupeř Olympie obrovsky zabral a třemi brankami zápas otočil. Nicméně Hradec rozhodně nechtěl v prvním zápasem po dlouhém výpadku veškerého amatérského sportu v Česku prohrát a naopak to tak byl nakonec on, který dalšími třemi brankami v řadě otočil utkání do vítězného konce v poměru 5:3.

Olympia Hradec Králové vs. SK Vysoké Mýto 5:3 (2:0)

branky Šavlí: Rybczuk, Slavík, Hlušička, Kocourek, Votrubec z pen.

Program fotbalistů z Kuklen pokračuje netradičně o třetí adventní neděli. Šavle se měly nejprve utkat s Litomyšlí, to ale neplatí a nakonec je v neděli dopoledne bude na hradecké Slavii čekat mužstvo z Týniště nad Orlicí, které hraje 1. A třídu. Utkání je fanouškům nepřístupné.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Instagramu

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK bahis siteleri

Počet návštěv: 414074
Posledních 30 dnů: 424 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 22

© 2022 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne