FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

Červený Kostelec Šavle výrazně potrápil, Olympia ale doma zůstává stoprocentní!

Červený Kostelec Šavle výrazně potrápil, Olympia ale doma zůstává stoprocentní!

V rámci posledního kola VOTROK Krajského přeboru mužů před minimálně dvoutýdenní pauzou kvůli vládním nařízením, Olympia přivítala v neděli odpoledne v Kuklenách Červený Kostelec. Ten je v tabulce předposlední, v Hradci ale předvedl skvělý výkon, kteří domácí nakonec zlomili pouze jednou rozhodující trefou.

 

 

Od začátku zápasu se sice na míči snažila více držet Olympia, jenomže hosté mysleli důsledně na defenzivu, ze které občas vybíhali do dobrých náznaků také před prostor Lindra. Snaha Šavlí směrem do ofenzivy ale byla přeci jenom větší, i když rozhodně ne drtící. Velkou psychickou vzpruhou tak bylo pro Olympii v 36. minutě, když v závaru před vápnem dokázal do sítě hostů zakončit Kocourek a domácí vedli.

Druhý poločas však ze strany Hradeckých nebyl podle představ, Červený Kostelec se s blížící devadesátou minutou dostával stále více do hry, až přesně při uplynutí základní hrací doby přišla největší hostující šance. Po rohovém kopu trknul napříč vápnem do míče hlavou Tipelt, který trefil břevno domácí branky. Olympia tudíž ustála velkou příležitost na hostující vyrovnání a poslední vteřiny zápasu si už pohlídala.

Doma tak Šavle zůstávají i nadále stoprocentní, v napravení venkovních zaváhání věří, až se celorepubliková situace ohledně koronavirové nákazy vylepší a sportovní soutěže opět budou moci být spuštěny.

STATISTIKY:


Olympia: Lindr - Přibyl, Mates, Plašil - Janoušek (78. Studýnka), Novotný (87. Kváš) - Krotil, Málek (57. Votrubec), Slavík, Hlušička (61. Pohořálek) - Kocourek (76. Košata).

Kostelec: Středa - Kováčik, Vejman (71. Kratěna), Tipelt, Veseleňák - Prokop (71. Čejchan), Srkal, Petrů (26. Neumann), Rudolf, Čáp - Hlava.

Branky: 36. Kocourek

ŽK: nikdo - Prokop, Hlava, Čáp, Rudolf

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Instagramu

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK bahis siteleri

Počet návštěv: 414074
Posledních 30 dnů: 424 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 22

© 2022 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne