FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

Olympia po týdnu opět doma, ale bez diváků! Přijíždí Červený Kostelec

Olympia po týdnu opět doma, ale bez diváků! Přijíždí Červený Kostelec

Nadcházející 8. kolo VOTROK Krajského přeboru mužů je minimálně na nadcházející dva víkendy posledním, do kterého vstoupí také Šavle. Ty v domácím prostředí přivítají Červený Kostelec, jemuž se v letošní sezoně zatím nedaří a jasná role favorita je tak na Hradeckých. 

 

Olympia vstupuje do posledního zápasu před minimálně dvou týdenní pauzou kvůli vládním nařízením s jediným cílem, a to ukořistit další tři body, které by je i v tabulce s nevyrovnaným počtem zápasů opět trochu posunuly nahoru. Pokud se to totiž Olympii povede, bude mít z úvodních 7 zápasů rovných 15 bodů, a to už trošku napravuje nepovedený vstup do soutěže.

Šavle jsou v domácím prostředí jasně z celé tabulky nejsilnější. Dostávají minimum branek, naopak směrem dopředu pro své potřeby jsou dostatečně produktivní, a co je nejdůležitější: V Kuklenách jsou stále stoprocentní! Potvrdit se to budou snažit hradečtí fotbalisté i v neděli od 15. hodiny proti Červenému Kostelci, který se naopak na začátku sezony trápí a po úvodních 8 odehraných kolech má na svém kontě i shodný počet bodů. Je však jasné, že hosté v neděli odpoledne budou chtít utnout sérii Olympie, která naopak před vynucenou pauzou nebere nic jiného, než je vítězství!

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Instagramu

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK bahis siteleri

Počet návštěv: 414074
Posledních 30 dnů: 424 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 22

© 2022 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne