FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

Sobotní odpoledne ve znamení dalšího domácího zápasu Šavlí

Sobotní odpoledne ve znamení dalšího domácího zápasu Šavlí

VOTROK Krajský přebor mužů pokračuje pro Olympii v sobotu domácím střetnutím proti Třebši. Na řadu tak přijde první městské hradecké derby v nové sezoně, kdy do Kuklen přicestuje celek ze druhé části města. Šavle jsou favorité a chtějí to potvrdit suverénním výkonem, nečeká na ně však nic jednoduchého!

 

 

Olympie se zatím specifická sezona týká z celé tabulky zřejmě nejvíce. Odloženo ji bylo utkání ve Vrchlabí, za což mohla koronavirová nákaza v týmu našeho soupeře. Jenomže o minulém víkendu se do hry vložilo také počasí, jelikož prudký přívalový déšť zhatil odehrání utkání v Červeném Kostelci. Šavle tak stále nemohou napravit první dvě venkovní zaváhání na hřištích soupeřů v Jičíně a v Chlumci, kde prohráli shodně 0:1.

Doma jsou však kuklenští fotbalisté zatím stoprocentní a potvrdit se to budou snažit i v sobotním zápase proti Třebši, která je v nevyrovnané tabulce sousedem Olympie. „Soupeře samozřejmě sledujeme, ale primární pro nás je náš výkon, který s Dobruškou měl stoupající tendenci. Myslím si, že je pro nás škoda, že se jednalo o výhru pouze 2:0. Snad už dají nějakou branku i naši útočníci, šancí na to měli v posledních zápasech až moc. Třebeš bude navíc určitě jako vždy praktikovat styl fotbalu alá Bohemka - zodpovědný výkon zezadu, důrazný fotbal, plné nasazení a nespočet osobních soubojů. Cítím však z naší kabiny, že je na zápas hodně namotivovaná,“ říká před utkáním trenér Olympie Jiří Suchomel.

Přijďte na zápas i Vy! K dispozici bude opět čepované pivko, brilantní klobásky přímo z udírny a začíst se můžete i do předzápasového bulletinu, kde kromě klasického rozhovoru s trenérem Šavlí tentokrát dostal prostor také obránce Olympie, přesněji Filip Studýnka. Startujeme v sobotu úderem 15. hodiny!

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Instagramu

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK bahis siteleri

Počet návštěv: 413481
Posledních 30 dnů: 367 | Posledních 7 dnů: 76 | Poslední den: 8

© 2022 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne