FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

Vyjde to už tentokrát? Třetí venkovní zápas odehraje Olympia v Kostelci

Vyjde to už tentokrát? Třetí venkovní zápas odehraje Olympia v Kostelci

VOTROK Krajský přebor mužů pokračuje svým šestým kolem pro Šavle venkovním zápasem v Kostelci nad Orlicí. Hradečtí k sobotnímu zápasu budou zajíždět s jedním jediným cílem. Prolomit konečně dva předchozí venkovní výsledky 0:1 a tedy přivést premiérové body z venkovního duelu.

 

 

Olympia může být i přes dvě venkovní ztráty v dobrém rozpoložení. Její hra sice stále není taková, kterou by se chtěla prezentovat, ale alespoň v domácím prostředí zůstává stále stoprocentní. Celkově 9 bodů z úvodních 5 duelů tedy sice není číslem, které si Šavle před sezonou představovaly, každý nově složený tým ovšem potřebuje čas na sehrání a nyní nastal už ten pravý čas na to, prolomit také venkovní neúspěchy.

Šavle nastoupí k utkání v Kostelci nad Orlicí v sobotu od 14. hodiny a padne na ně zřejmě tíha mírného favorita, jelikož s domácími sice mají stejný počet bodů, Hradec ovšem čeká ještě podzimní dohrávka s Vrchlabím. Vzhledem k nelichotivé zmíněné bilance venkovních zápasů se však rozhodně jako favorizovaný celek bude cítit domácí Kostelec. Olympia se ovšem už má o co opřít, kromě zkušených hráčů také o to, že za pět zápasů inkasovala pouze čtyři branky, což v trochu zkreslené tabulce kvůli nerovnosti zápasům dává Hradeckým v této pomyslné statistice dělené první místo. Vpředu však musí zabrat, venku ještě Olympie nepoznala chuť vstřeleného gólu.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Instagramu

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK bahis siteleri

Počet návštěv: 414074
Posledních 30 dnů: 424 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 22

© 2022 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne