FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

Šavle potřetí v sezoně v domácím prostředí, přijíždí Dobruška!

Šavle potřetí v sezoně v domácím prostředí, přijíždí Dobruška!

Program Olympie pokračuje tento víkend po vynucené týdenní odmlce, kvůli odloženému utkání ve Vrchlabí, sobotním domácím zápasem proti Dobrušce. Hradečtí do něho budou vstupovat hned s několika úkoly ke zlepšení a také snad už skoro s kompletním kádrem, který se zotavil z různých zranění.


Dobruška s Olympií jsou sice tabulkovými soupeři, oba mají po šesti bodech, Hradec však má zápas k dobru a navíc by nyní rád potvrdil alespoň svoje zatím stoprocentní domácí prostředí. Z prvních dvou zápasů v Kuklenách totiž vyšly jako vítězové Šavle, venku se však Olympii vůbec nedaří a naopak ještě žádné body nepřivezla. „Ačkoliv jsme přivedli několik zvučných a zkušených posil, náš tým je jinak složený z hráčů, kterým je 19 - 21 let a v podstatě nám úplně chybí střední generace. To se občas podepisuje na našich výkonech, kdy mladší hráči mají problém udržet si delší dobu standard výkonů, který dokážou předvést. Jeden z důvodů je i to, že občas podlehnou uspokojení a po podařeném zápase přichází výrazně horší výkon. Pracujeme na tom jak v tréninku, tak i v rozhovorech s jednotlivci, kteří k tomu mají sklony,“ říká před zápasem hradecký trenér Jiří Suchomel.

Sobotní zápas startuje úderem 16. hodiny a k dispozici bude kromě tradičního čepovaného piva a skvělých klobás přímo z udírny i aktuální bulletin, ve kterém najdete kromě obsáhlejšího rozhovoru s trenérem Šavlí také povídání s naším útočníkem, a to Jakubem Slavíkem. „Na zápas se těšíme a věřím, že odčiníme zaváháni z minulých kol. Doufám, že fanoušci znovu dorazí a pomohou nám k třetí domácí výhře v řadě,“ říká mimo jiné útočník Olympie. Přijďte na fotbal do Kuklen i Vy!

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Instagramu

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK bahis siteleri

Počet návštěv: 414074
Posledních 30 dnů: 424 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 22

© 2022 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne