FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

B tým Olympie v nejnižší soutěži? Baví, splňuje účel a vévodí

B tým Olympie v nejnižší soutěži? Baví, splňuje účel a vévodí

Kromě toho, že se letos v létě vrátil nově založenou Olympií do Kuklen dospělý fotbal, tedy v podobě A mužstva, mají Šavle i svůj rezervní celek, který zde Hradečtí neměli několik let dozadu. Ten letošní má svůj úkol, jenž se mu zatím daří bezpečně plnit.


Šavle s nově založeným celkem musely do nejnižší soutěže, tedy do AM GNOL 4. třídy skupiny A. Zde logicky patří k těm nejatraktivnějším soupeřům, jelikož v zelonobílých barvách nastupuje tradičně třeba Filip Klapka, starší odchovanci fotbalu v Kuklenách a v neposlední řadě i hráči A týmu, kteří nedostanou o víkendu takové vytížené, jaké by si realizační tým představoval.

Tím tak B tým plní svoji roli, hráči A mužstva dostanou prostor v ostrém zápase rezervy, který díky nabité sestavě Olympie má někdy i znatelnější kvalitu. Za zmínění stojí třeba poslední víkendový mač, kdy se domácí Olympie tahala s B týmem Nového Hradce dlouho o nakonec konečné vítězství 4:2. Obecně to jsou pak zatím prvním poločasy, které se Hradeckým daří méně, s Lhotou pod Libčany B totiž Olympie hrála také po první polovině nejprve 2:2, aby pak po prostřídání zvítězila jednoznačně 8:2. A ani vítězství 7:2 proti Malšově Lhotě se v první polovině utkání nerodilo lehce.

Oproti těmto „vyrovnanějším“ výsledkům si Šavle na svém soupeři i gólově smlsly, nicméně nutno dodat, že sympaticky bojující mužstvo z Jeníkovic nakonec padlo 0:15 a Dohalice B 0:11. Velkým dílem se na skoro všech výsledcích podílel nejvíce už jednou zmiňovaný Klapka, mistr kazašské fotbalové ligy s celkem Tobol Kostanaj, který v letošní sezoně zatím nastřílel 7 branek. Je ale jednoznačné, že o čísla už tady rozhodně nejde.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Instagramu

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK bahis siteleri

Počet návštěv: 414074
Posledních 30 dnů: 424 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 22

© 2022 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne