FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

B tým Olympie v nejnižší soutěži? Baví, splňuje účel a vévodí

B tým Olympie v nejnižší soutěži? Baví, splňuje účel a vévodí

Kromě toho, že se letos v létě vrátil nově založenou Olympií do Kuklen dospělý fotbal, tedy v podobě A mužstva, mají Šavle i svůj rezervní celek, který zde Hradečtí neměli několik let dozadu. Ten letošní má svůj úkol, jenž se mu zatím daří bezpečně plnit.


Šavle s nově založeným celkem musely do nejnižší soutěže, tedy do AM GNOL 4. třídy skupiny A. Zde logicky patří k těm nejatraktivnějším soupeřům, jelikož v zelonobílých barvách nastupuje tradičně třeba Filip Klapka, starší odchovanci fotbalu v Kuklenách a v neposlední řadě i hráči A týmu, kteří nedostanou o víkendu takové vytížené, jaké by si realizační tým představoval.

Tím tak B tým plní svoji roli, hráči A mužstva dostanou prostor v ostrém zápase rezervy, který díky nabité sestavě Olympie má někdy i znatelnější kvalitu. Za zmínění stojí třeba poslední víkendový mač, kdy se domácí Olympie tahala s B týmem Nového Hradce dlouho o nakonec konečné vítězství 4:2. Obecně to jsou pak zatím prvním poločasy, které se Hradeckým daří méně, s Lhotou pod Libčany B totiž Olympie hrála také po první polovině nejprve 2:2, aby pak po prostřídání zvítězila jednoznačně 8:2. A ani vítězství 7:2 proti Malšově Lhotě se v první polovině utkání nerodilo lehce.

Oproti těmto „vyrovnanějším“ výsledkům si Šavle na svém soupeři i gólově smlsly, nicméně nutno dodat, že sympaticky bojující mužstvo z Jeníkovic nakonec padlo 0:15 a Dohalice B 0:11. Velkým dílem se na skoro všech výsledcích podílel nejvíce už jednou zmiňovaný Klapka, mistr kazašské fotbalové ligy s celkem Tobol Kostanaj, který v letošní sezoně zatím nastřílel 7 branek. Je ale jednoznačné, že o čísla už tady rozhodně nejde.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK Královéhradecký kraj

Počet návštěv: 411328
Posledních 30 dnů: 289 | Posledních 7 dnů: 62 | Poslední den: 11

© 2021 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne