FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

V poháru postup až na penalty! V neděli už těžký duel ve Vrchlabí

V poháru postup až na penalty! V neděli už těžký duel ve Vrchlabí

Anglický týden mají v těchto dnech na Olympii, která ve středu ještě před víkendovým mistrovským zápasem zajížděla do nedalekých Nepolis k utkání v rámci Poháru hejtmana mužů. V tom Šavle vybojovaly nakonec nečekaně dost nelehký postup přes druhé kolo do další části, se svým výkonem však spokojeny být nemohly. Už v neděli Hradečtí pokračují ve svém programu v rámci Krajského přeboru.Nepolisy jsou celkem z 1.A třídy, Olympia tak měla předvést rozdílnou hru, což se však proti bojujícímu domácímu celku vedlo od úvodních minut nelehce. „Bylo to tak, jak jsme předpokládali. Nepolisy byly hnány výborným domácím publikem a navíc nastoupily s velkým odhodláním. My jsme naopak byli oslabeni o další dva hráče v sestavě a zkoušeli jsme některé hráče na nezvyklých postech. I tak nás neomlouvá, že jsme nedokázali vstřelit branku, protože příležitostí bylo dost a kdyby jsme více dodržovali stanovenou taktiku po celou dobu, bylo by jich ještě více,“ nespokojeně hodnotil pohárový mač trenér Šavlí Jiří Suchomel.

Domácí za stavu 0:0 klidně mohli v závěrečných chvílích strhnout výhru na svoji stranu. Olympia ale největší šance Nepolis přečkala a nakonec ukořistila postup po penaltovém rozstřelu, který skončil 6:5. „Ke konci zápasu jsme měli štěstí, kdy jsme dvěma chybami nabídli našemu soupeři v podstatě jeho dvě jediné šance. Snad si někteří naši hráči uvědomí, že fotbal není individuální sport, ale ten týmový, ve kterém se musí dodržovat taktické pokyny. Potom na to totiž doplácí celý tým,“ nepokračoval v klidném tónu trenér Suchomel.

Další program a tedy utkání v rámci VOTROK Krajského přeboru mužů pokračuje pro Olympii tuto neděli, kdy zajíždí ke složitému duelu do Vrchlabí. „Musíme předvést výrazně lepší výkon, než v pohárovém utkání ve středu, protože ve Vrchlabí nás čeká hodně složitý duel. Domácí nemají špatný vstup do nové sezony, navíc za čtyři zápasy obdrželi pouze dvě branky, což pro nás značí další nelehký úkol,“ je si vědom před utkáním kouč Suchomel, který bude řešit základní sestavu až podle toho, které hráče bude mít po zdravotní stránce k dispozici.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Instagramu

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK bahis siteleri

Počet návštěv: 414074
Posledních 30 dnů: 424 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 22

© 2022 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne