FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

Šavle ve středu zajíždí k pohárovému zápasu do Nepolis

Šavle ve středu zajíždí k pohárovému zápasu do Nepolis

Program Olympie tento týden přinese dva mistrovské zápasy, už ve středu totiž Hradečtí zajíždí v rámci 2. kola Poháru hejtmana mužů k utkání do Nepolis. Zápas startuje úderem 17. hodiny a Šavle neberou nic jiného, než je postup do další části!

 

 

Náš středeční pohárový soupeř TJ Sokol Nepolisy zápolí jinak v 1.A třídě, zápas proti Olympii, která nastoupí ve smíšené sestavě, pro ně tak bude malým fotbalovým svátkem. Šavle však v plné sestavě především se všemi letními posilami minimálně od úvodních minut nenastoupí, prostor totiž dostanou i hráči ze širšího kádru, kteří potřebují jednak ostré zápasové vytížení a především je pak chce realizační tým vidět v akci a v souhře s jinak stabilními hráči A týmu.

„Věřím, že kluci chytnou šanci za pačesy a porvou se nejen o výhru nad Nepolisy, ale také třeba i o základní sestavu směrem k víkendovému ligovému zápasu ve Vrchlabí, kde to bude hodně obtížné,“ je si vědom trenér Olympie Jiří Suchomel. Středeční zápas startuje v 17:00 a hraje se na hřišti našeho soupeře, nedaleko Chlumce nad Cidlinou.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Instagramu

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK bahis siteleri

Počet návštěv: 414074
Posledních 30 dnů: 424 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 22

© 2022 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne