FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

Olympia musí zabrat a v domácím prostředí složit další reparát

Olympia musí zabrat a v domácím prostředí složit další reparát

VOTROK Krajský přebor mužů pokračuje pro Šavle tuto sobotu domácím zápasem proti Černilovu. Ten přijíždí v mírné roli favorita a na Hradecké tak nečekaná vůbec nic jednoduchého, protože musí už nutně napravit dvě zaváhání z prvních třech zápasů sezony. Přijďte do Kuklen na fotbal i Vy!

 

 

 

Náš sobotní soupeř začal letošní sezonu skvěle a po středeční dohrávce s Vrchlabím patří Černilovu zaslouženě první místo s devíti, tedy plnohodnotným bodovým ziskem z úvodu nového ročníku. Šavle si budou muset poradit především s tuhou defenzivou soupeře, která za tři zápasy obdržela pouze jednu jedinou branku. Směrem dopředu se zase vede nejvíce v posledních zápasech ofenzivnímu Šmiedovi, který rozhodl poslední zmiňované utkání jedinou brankou proti Vrchlabí a trefil se také předtím, a to do sítě Kostelce nad Orlicí.

Olympie musí v domácím prostředí už konečně zabrat, z prvních třech zápasů si totiž představovala více bodů, než jsou momentálně tři ze zápasu proti Rychnovu nad Kněžnou. Venkovní utkání jsou totiž pro Hradecké zatím zakleté, jak v Jičíně, tak naposledy v Chlumci nad Cidlinou prohrála Olympie 0:1.

Utkání proti Černilovu startuje už toto sobotu 5. září úderem 17. hodiny na kuklenském útulném stadionu. Připraven pro vás bude opět aktuální bulletin, nebude chybět ani udírna v provozu a samozřejmostí je i čepované pivo.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK Královéhradecký kraj

Počet návštěv: 410589
Posledních 30 dnů: 484 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 21

© 2021 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne