FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

Druhé venkovní utkání, stejně nepovedený průběh

Druhé venkovní utkání, stejně nepovedený průběh

V rámci dalšího kola VOTROK Krajského přeboru mužů zajížděla Olympie na hřiště rezervy Chlumce nad Cidlinou, od které se očekávalo nasazení některých hráčů jinak ze třetiligového A týmu. K tomu sice prakticky nedošlo, Šavle si však i tak v utkání nevěděli s defenzivou domácích rady a opět venku prohráli nejhubenějším možným výsledkem.

 

 

Olympie do utkání nevstoupila špatně, po čtvrt hodině se však hra vyrovnala a dopředu se začal tlačit postupně také domácí tým. Mírně se však stále dařilo lépe Hradeckým, kteří ovšem byli nebezpeční jen před vápno Chlumce. A když to vypadalo, že by se mohlo pro zelenobílé urodit třeba z nějaké brejkové situace, tak se s ní hosté nepopasovali dobře a navíc z jedné podobné situace ztratili míč, čehož Chlumec využil a po koncovce Hartmana ze střední vzdálenosti se domácí dostali chvíli před půl hodinou hry do vedení.

Šavle se do druhé poloviny nevzdali a snažili se být i nadále aktivní, což se jim dařilo. Znovu to však bylo především do prostoru před pokutové území. Vypomoct si Hradečtí mohli i několika standardními situacemi, a to v podobě přímých kopů nebo i těch od rohového praporku. Štěstí na odražené míče však tentokrát na straně Olympie nestálo, takže i přesto, že se především v posledních dvaceti minutách hry hrálo převážně na polovině Chlumce, na změnu skóre už nedošlo.

STATISTIKY


Chlumec: Němec - Prouza, Vaníček, Vopátek, Heger, J. Novotný, Vejr (79. Šafránek), Hartman, Staněk (90+1 Tichý), Kycelt, Doležal.

Olympie: Lindr - Pohořálek, Mates, Plašil, Přibyl (83. Studýnka) - M. Novotný, Votrubec, Korba (46. Hlušička), Rybczuk, Krotil - Kocourek (62. Slavík).

ŽK: Hartman, Vejr, Kycelt, Němec - M. Novotný, Pohořálek, Krotil

Branka: 28. Hartman

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK Královéhradecký kraj

Počet návštěv: 410589
Posledních 30 dnů: 484 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 21

© 2021 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne