FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

Vysoká výhra? Jednoduché plnění úkolů, říká spokojený trenér

Vysoká výhra? Jednoduché plnění úkolů, říká spokojený trenér

Rychnov nad Kněžnou si z hradeckého hřiště Olympie odvezl v sobotu nelichotivý výprask deseti branek. Šavle totiž v utkání vévodili od první do poslední minuty a vypadá to, že dočista tak odčinili hodně nepovedený vstup do soutěže na pažitu Jičína z předchozího víkendu.

 

 

„V prvním zapase v Kuklenách po dlouhé době jsme chtěli odčinit porážku z Jičína a také potěšit všechny fanoušky, kteří na utkání dorazí. Myslím si, že se nám oboje povedlo velmi dobře a cesta k úspěchu byla jednoduchá: Nasazení, chuť po vítězství a dodržování systému, který chceme, a to od každého hráče na hřišti. Na druhou stranu, i přes výhru 10:1 nám zápas ukázal, že máme stále na čem pracovat a byly pasáže, kdy jsme soupeři nechali zbytečně moc místa a času naším pomalejším dostoupením. Věřím, že v dalším zapase nám budou k dispozici už i ostatní letní posily,“ komentuje v kostce Jiří Suchomel, hlavní trenér Olympie, kterému se vysoká výhra hodnotila samozřejmě příjemně.

Šavle ve svém mistrovském programu pokračují opět v sobotu, a to na hřišti Chlumce nad Cidlinou B. V týmu soupeře by se mohli objevit někteří hráči, kteří jinak částečně naskakují také do třetiligových zápasů a na Hradecké tak nebude čekat žádný lehký úkol.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK Královéhradecký kraj

Počet návštěv: 407646
Posledních 30 dnů: 403 | Posledních 7 dnů: 102 | Poslední den: 19

© 2021 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne