FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

Domácí premiéra na jedničku! Rychnov si odvezl 10 branek

Domácí premiéra na jedničku! Rychnov si odvezl 10 branek

Kuklenští fotbalisté po úvodním nezdaru v Jičíně předvedli v domácí premiéře naprosto opačný výkon, zatímco před týdnem prohráli 0:1, předposlední sobotu v srpnu na krásném fotbalovém stadionku v Kuklenách vyprovodili Rychnov rovnou desetibrankovým přídělem! Hattrickem k tomu přispěl Radek Korba.


Hned v úvodu zápasu nastřelil Kocourek tyč, Olympie se ale nevzdala a i následující chvíle patřily jednoznačně domácím. Do vedení se Hradec dostal po čtvrt hodině hry, kdy do vápna pronikl Krotil a neměl problém otevřít skóre. Zanedlouho se prosadil také Rybczuk a na 3:0 dával z hodně jednoduché dorážky Korba. Ten si ale svoje sobotní gólové představení teprve chystal. Ještě do přestávky totiž zvýšil na 4:0 a chvíli po pauze dorážkou ze své nejprve neproměněné penalty dovršil hattrick!

Šavlím to nestačilo a snažili se tlačit i nadále dopředu. Krotil tak zvýšil chvíli po předchozí situaci už na 5:0, na což se povedlo Rychnovu odpovědět ze své jediné zbraně v zápase - standardní situací. Po rohovém kopu propadl balon ve vápně na kopačky Kábrta - 5:1.

Olympie však i nadále na trávníku vévodila a soupeř v některých pasážích vypadal odevzdaným dojmem, což však vynahradil jinými situacemi, kdy se také, ač neúspěšně, snažil tvořit dopředu. A tak z dorážky přidal další branku do rychnovské sítě Plašil a zřejmě nejhezčí trefu utkání si na chvíli před opuštěním placu schoval domácí Kocourek, který skoro z poloviny hřiště dokázal obelstít střelou těsně pod břevno vyběhnutého brankáře hostí.

Hradečtí se blížili k málo vídané desítce, která byla ještě blíže, když se prosadil také Votrubec a změnu na dvojciferné číslo nakonec zařídil střídající Houdek. Šavle tak reparát za nepovedený úvod zvládli na výbornou a v premiéře před 150 především domácími diváky se jim povedlo poprvé v sezoně vyhrát.


SESTAVY:

Olympie: Lindr - Novotný, Pohořálek, Korba (72. Houdek), Votrubec, Krotil (62. Hlušička), Kocourek (66. Málek), Studýnka, Plašil, Rybczuk, Mates.

Rychnov: Junek - Vacek (62. Stieber), Diblík, Kábrt, Švarc (46. Mňuk), Lihařík, Pohl, Bastos (73. Nosek), Zimmer, Zajíček (89. Hanyk), Počtýnský (76. Laštovic).

Branky: 35., 42., 47. Korba, 15., 54. Krotil, 23. Rybczuk, 61. Plašil, 66. Kocourek, 68. Votrubec, 71. Houdek

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK Královéhradecký kraj

Počet návštěv: 404352
Posledních 30 dnů: 1139 | Posledních 7 dnů: 184 | Poslední den: 13

© 2020 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne