FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

Po dlouhé době na fotbal do Kuklen. Přichystán je doprovodný program!

Po dlouhé době na fotbal do Kuklen. Přichystán je doprovodný program!

Už tuto sobotu 22. srpna od 17:00 budeme na útulném stadionu v Kuklenách hostit v našem prvním domácím mistrovském utkání po dlouhé době celek z Rychnova nad Kněžnou. Do akce půjde většina z noviců a zkušených hráčů z naší zajímavě nabité soupisky. Šavle navíc budou chtít napravit zaváhání z úvodního utkání v Jičíně, kde nečekaně padli 0:1.

 

 

 

Na všechny fanoušky čeká kromě zajímavé fotbalové podívané i mnohé další! Na utkání totiž dorazí patron hradecké fotbalové Olympie MMA fighter David Dvořák, který na jaře přeměnil svůj premiérový start v prestižní UFC v Brazílii hned i v první výhru. Fanouškům se hradecký rodák bude podepisovat a obstará i slavnostní výkop.

„Jménem nově založeného klubu FC Olympia Hradec Králové 1901 bych rád pozval všechny příznivce zelenobílých barev na náš první zápas v domácím prostředí, kam se dospělý fotbal vrací po dlouhých měsících. Věřím, že v hledišti bude nejen tuto sobotu taková atmosféra, pro kterou jsme vynaložili velké úsilí, přivedli nespočet zkušených kvalitních hráčů, a tedy vrátili společnými silami fotbal zpět do Kuklen, kam bezesporu patří,“ uvědomujeme si a zároveň zve na utkání předseda klubu Jiří Štěpánek.

Pokud si budete chtít vychutnat fotbal se vším všudy, těšit se můžete pochopitelně i na čepované pivo a maso přímo z udírny. Chybět nebude ani poločasová soutěž, což v souhrnu znamená ideální program na předposlední srpnový sobotní den pro každého fotbalového fanouška kuklenské kopané!

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK Královéhradecký kraj

Počet návštěv: 407646
Posledních 30 dnů: 403 | Posledních 7 dnů: 102 | Poslední den: 19

© 2021 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne