FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

Reparát za podzimní zpackaný zápas se nevydařil, ví trenér

Reparát za podzimní zpackaný zápas se nevydařil, ví trenér

1. kolo VOTROK Krajského přeboru mužů zavedlo Olympii do Jičína, kde bylo cílů hned několik. S nabitým kádrem se uvést dobrou premiérou, získat tři body a v neposlední řadě odčinit porážku 1:3, kterou si Hradečtí z města pohádek odváželi na podzim. Podle představ ale nevyšlo nic.„Reparát za zpackaný zápas z minulého roku jsme složit nedokázali. Prvních 20 minut jsme soupeře v podstatě nepustili ani na naši polovinu, avšak vytvořili jsme si jen jednu gólovou šanci,“ vrací se k úvodu zápasu hlavní trenér Olympie Jiří Suchomel.

„Postupně se ale do hry dostal i Jičín a už to nebylo pouze o hostech. „V dalších minutách přišlo od některých hráčů uspokojení a snaha předvést především svoje schopnosti, místo těch týmových, což vedlo k tomu, že se výborně bojující a bránící Jičín dostal také do hry. Bohužel pro nás, po jednom z brejků ve druhém poločase dokázal Jičín vsítit branku. Náš tlak v závěru byl spíše platonický s minimem šancí, a tak domácí zaslouženě zvítězili,“ neměl po utkání pochopitelně radost trenér Hradeckých.

Reparát se bude Olympie snažit už úspěšně složit tuto sobotu. V areálu v Kuklenách hostí Šavle od 17:00 v prvním domácím mistrovském utkání po dlouhé době Rychnov nad Kněžnou.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK Královéhradecký kraj

Počet návštěv: 407646
Posledních 30 dnů: 403 | Posledních 7 dnů: 102 | Poslední den: 19

© 2021 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne