FC Olympia Hradec Králové z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Olympia Hradec Králové z.s.
www.fcolympia.cz

Mistrovská sezona otevírá své brány! Šavle míří do Jičína

Mistrovská sezona otevírá své brány! Šavle míří do Jičína

Už tuto sobotu dvě hodiny po poledni začne pro hradeckou Olympii naplno nová sezona VOTROK Krajského přeboru mužů. Hradečtí s ambiciózním týmem zajíždí k prvnímu ostrému zápasu do Jičína, kterému chtějí vrátit porážku z loňského podzimu.
„Na první mistrovské utkání se i vzhledem k dlouhé pauze způsobené koronavirem velmi těšíme. Zároveň vstupujeme do soutěže s několika novými jmény na soupisce a tedy i plní očekávání. Jsme si však vědomi toho, že se na nás většina soupeřů ještě více připraví a zvolí i více defenzivní taktiku, jako o minulém víkendu v rámci krajského pohárového zápasu Žacléř,“ předesílá hlavní trenér Olympie Jiří Suchomel to, že ze strany Hradeckých by do akce měly být připraveny všechny letní posily, včetně zvučných jmen z ligovými zkušenostmi. Z druholigové Chrudimi přišel do Kuklen v létě defenzivní středopolař Jiří Janoušek, z B týmu FC Hradec Králové vyztuží zadní řady Šavlí Marek Plašil a v neposlední řadě přichází oživit naopak ofenzivu ze třetiligového Chlumce nad Cidlinou Radek Korba.

Olympia v loňské nedokončené sezoně skončila na třetím místě, Jičín naopak za polovinu sezony nasbíral skoro shodně o polovinu bodů méně než Hradec a sídlil v tabulce na třetím místě od konce. Vzájemný souboj na hřišti našeho sobotního soupeře ale dopadl o hodně lépe pro Jičínské, kteří se radovali z vítězství 3:1. „Je to tak, k našemu soupeři jedeme s vědomím, že musíme napravit naše poslední nepovedené představení, které jsme v městě pohádek předvedli,“ je si vědom trenér Suchomel.

Sobotní utkání startuje úderem 14. hodiny na městském stadionu v Jičíně. Jako hlavní sudí bude duel řídit Filip Svoboda, na čarách mu budou pomáhat pánové Pavel Vítek a Lukáš Nožka.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Lemonade Dotace bez starostí Domistav Epic Group
Štěpánek Group
Město HK Královéhradecký kraj

Počet návštěv: 402973
Posledních 30 dnů: 2261 | Posledních 7 dnů: 446 | Poslední den: 48

© 2020 FC Olympia Hradec Králové z.s. | Všechna práva vyhrazena | sekretar-olympia@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne