Druhý přípravný duel nepoznal vítěze ....

FC Slávia HK/TJ Sokol Malš.Lhota : FC Olympia HK - FK Kratonohy 3:3 (1:2)

Branky : Gegaj (Pospíchal), Hrabík (Šmejkal), Lokvenc

Sestava :  Horáček - Smetana, Novotný, Lhoták, Hopko - Pospíchal - Ježek, Lokvenc, Šmejkal - Gegaj, Hrabík

- Kulhánek

Komentář : Prvních 25 minut jsme soupeře takřka nepustili na naší polovinu. Aktivní presing po ztrátě míče nesl úspěch, soupeř se nedokázal dostat do souvislé kombinace a my jsme dvě příležitosti proměnili v branky. V závěru poločasu nám soupeř vstřelil branku po brejku a to ovlivnilo náš herní výkon natolik, že jsme se do konce poločasu již jen bránili.Ve druhém poločase jsme soupeři utekli až na 1:3 po dorážce z rohového kopu, ale jak nám postupně docházeli síly, soupeř převzal taktovku utkání na cca 20min, kdy jsme si nebyli schopni přesně přihrát, předvést souvislejší kombinaci. Paradoxně jsme nakonec mohli zvítězit,kdy jsme nebyli dostatečně důrazní po našem dalším rohu a z dorážky jsme trefili pouze tyč. Remíza si myslím je nakonec spravedlivá.