Oficiální stránky fotbalového klubu

U15 - PU, FC Olympia HK vs. TJ Sokol Stěžery

Z Kobylické UMT vítězně ....

25.1.2020 17.30 ....... FC Olympia HK : TJ Sokol Stěžery 6:1 (2:0)

Branky : Hopko (Gegaj), Gegaj 3x (na první Hrabík), Hrabík (Lokvenc), Šmejkal (Ježek J.).

V prvním poločase jsme byli herně lepší, soupeř hrozil z brejků, které nedokázal přesně zakončit. Ve druhém poločase měl soupeř za stavu 3:0 zhruba 10 minutovou pasáž, kdy nás přehrával, ale branku nedokázal vstřelit. My jsme pak vstítli další branky a soupeř korigoval až po naší chybě v rozehrávce. Herní výkon odpovídal začátku přípravy - bylo to utkání po cca 2 měsících a 14 dní nabíraní fyzické kondice. Zejména v prvním poločase jsme naše útoky zbytečně často vodili středem hřiště a nevyužívali jsme křídelní prostory. Po přestávce jsem toto zlepšili.